Weekly WoMiBo

About this event

Category
Social
Date and time
Nov 4, 2020 16:00 - 22:00

Weekly WoMiBo

*** English follows Dutch ****


Elke week biedt Machiavelli de mogelijkheid voor Politicologie studenten om op dezelfde tijden te borrelen in de Heeren van Aemstel. De borrel duurt van 16:00 tot 22:00 en is verdeeld in twee shifts. Voor een shift moet je een tafel reserveren via de site van de Heeren: https://deheerenvanaemstel.nl/reserveren
Samen met een groepje van 2 of 4 personen kan je een tafel reserveren. Als je zelf geen groepje hebt, kan je je ook individueel aanmelden via de Machiavelli website en dan helpen we je graag met het vinden van een groepje voor je tafel. Wij zitten elke week met een drankje klaar om jullie te ontvangen. Tot op de borrel!
------

Every week Machiavelli gives its members the option to enjoy a borrel in the Heeren van Aemstel at the same time. A borrel is a weekly drink with fellow students at a bar. The borrel lasts from 16:00 to 22:00 and is divided into two shifts. For a shift, you can reserve a table for 2 or 4 people via the website of the Heeren: https://deheerenvanaemstel.nl/reserveren
If you cannot find a group of 4 or 2 people yourself, you can also sign up individually through the Machiavelli website and we would love to help you find a group to reserve a table with.
Every week we are ready to welcome you with a drink on the borrel. See you in de Heeren van Aemstel!