News

Applications are open!

The search has begun. Machiavelli’s board is looking for successors! Do you want to take on a challenge, boost your resume and work with a team of seven people on this amazing experience? We want you! Applications are open NOW! Are you the next Chair, Secretary, Treasurer, Education Coordinator, Political Activities Coordinator, Social Activities Coordinator or International Coordinator? Send your Application Letter and CV to application@svmachiavelli.nl. You can apply until April 9th! Questions? Get in touch with the application committee through application@svmachiavelli.nl or take a look at our information reader!

-

De zoektocht is officieel van start. Het Machiavelli bestuur zoekt opvolgers! Ga de uitdaging aan, geef een boost aan je carrière en werk met een team van zeven medebestuursleden aan deze fantastische ervaring! Wij zoeken jou! Ben jij de volgende voorzitter, secretaris, penningmeester, onderwijs coördinator, politieke activiteiten coördinator, sociale activiteiten coördinator of internationaal coördinator? Begin dan nu met het schrijven van een motivatiebrief en mail deze met CV naar application@svmachiavelli.nl. Je kunt solliciteren tot 9 april. Vragen? Stuur een bericht naar application@svmachiavelli.nl of bekijk het informatieboekje!

Comments

Log in to read and post comments